Pracownik szklarniowy – pomidory od zaraz Holandia

data ogłoszenia11 marca 2021
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś! Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK szklarni z pomidorami - praca w okolicach De Lier
Zadzwoń do Kamila

    Pracownik szklarni – Holandia

    Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
    Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
    PRACOWNIK szklarni z pomidorami - praca w okolicach De Lier

    Zakres obowiązków:

    • zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych
    •  podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie  !!
    • zmotywowanie do pracy
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego
    • mile widziane prawo jazdy

    Warunki:

    • atrakcyjna stawka godzinowa
    • extra płatne nadgodziny
    • dużo godzin pracy
    • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

    Co oferujemy:

    • dłuższą współpracę
    • zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora

    Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI - oddzwonię do Ciebie.
    Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Caldic w Nieuwegein

      Caldic przekształcił się z tradycyjnej firmy handlowej w globalnego dostawcę rozwiązań dla ...

      Cena:
      €13,71
      data ogłoszenia17 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Operator Giętarki CNC w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

      Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji ...

      Cena:
      €16,20

      Programista CNC w Wolfs Metaal B.V. w Oostrum

      Wolfs Metaal B.V. to szybko rozwijająca się firma zajmująca się obróbką metali, która ...

      Cena:
      €21.50