Pracownik Produkcyjny – Tilburg / bez wymogów językowych

data ogłoszenia30 października 2023
miasto ogłoszeniaTilburg
Cena / Stawka godzinowa:
€12,22
Dla naszego klienta, poszukujemy pracownika produkcji. Firma jest obecnie aktywna w 46 różnych krajach z główną siedzibą w Izraelu. Zaklady produkcyjne znajdują
Zadzwoń do Martyna van Loon

    Zakres obowiązków:

    - praca przy linii produkcyjnej

    - odpowiedzialność za czasową realizację zleceń

    - identyfikacja i przekazywanie problemów produkcyjnych

    - organizowanie wszystkich niezbędnych zadań wokół linii, aby zapewnić ciągłą wydajność

    - zapisywanie wyników i podsumowań produkcji

    Praca w systemie III zmianowym w godzinach: 07:00-15:30/15:30-00:00/00:00-07:00 Stawka: €12,22 + dodatki zmianowe (+25% około €15 do zmiany popołudniowej + 50%  około €18 do zmiany nocnej) + zwrot kosztów podróży

    Wymagania:

    - własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

    Jeżeli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]

     Lub zadzwoń na +31 651529370

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Dekarz Holandia

      data ogłoszenia16 maja 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

      Malarz szpachlarz Holandia