PRACOWNIK PRODUKCYJNY

data ogłoszenia8 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaRoosendaal
Cena / Stawka godzinowa:
560e/brutto/tyg
SimplyJob jest aktywna na rynku międzynarodowym, główną usługą świadczoną przez Naszą firmę jest rekrutacja pracowników z różnych Krajów. Świadczymy usługi age
Zadzwoń do Daria

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - tapicerowanie zagłówków, podnóżków

    - produkcja sprężyn pudełkowych

    - produkcja mebli i akcesoriów sypialnianych

    WYMAGANIA:

    - doświadczenie w tapicerowaniu mebli

    - dbałość o jakość produktu, chęci do pracy

    - prawo jazdy

    - własny samochód

    - znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, preferowany polski

    OFERUJEMY:

    - praca na dłużej

    - praca pon. – pt. (7:00 – 16:30, tyg. 40g)

    - wynagrodzenie 560 euro brutto/tyg.

    - zakwaterowanie pokój jednoosobowy (125 euro/tyg.)

    dwuosobowy (100 euro/tyg.)

    - ubezpieczenie 27,50 euro/tyg. (jeżeli się ma swoje wykupione to tylko dokument potwierdzający)

    KONTAKT

    532 494 542

    [email protected]

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI RYB/LOGISTYK (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,98 Euro brutto/h
      data ogłoszenia26 lipca 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK PRODUKCJI AUTOMATYCZNE MYCIE SKRZYNEK (M/K)

      Cena:
      14,28 Euro brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Cena:
      od 14,17 Eu brutto/h