Pracownik produkcji świetne warunki tyg. 350euro na rękę

data ogłoszenia13 października 2022
miasto ogłoszenia's-Heerenberg
Cena / Stawka godzinowa:
350
PRACA DLA KOBIET, MĘŻCZYZN, PAR OD ZARAZ
Zadzwoń do Anna Sulowska

    Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz? Nie masz doświadczenia? Pilnie szukasz pracy za granicą?

    Mamy ofertę dla Ciebie!!

    Oferujemy pewną i legalną prace opartą o holenderską umowę, a pierwszą wypłatę otrzymasz już w 10-tym dniu pracy! Idealna propozycja dla par ponieważ, pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉

    Nie czekaj APLIKUJ 😉 PANIE, PANOWIE, PARY

    Osoby z własnym samochodem bardzo mile widziane

    Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

    Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten en Nijkerk

    Oferujemy:

    • cotygodniowe wypłaty ok 330/350€ na rękę+ dodatki
    • pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie i pokoju tylko dla siebie 😉
    • umowę na warunkach holenderskich
    • szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
    • opiekę polskiego koordynatora
    • BARDZO ŁADNE ZAKWATEROWANIE (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
    • ubezpieczenie
    • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

    Dodatkowe informacje:

    JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY NA WYJAZD ŻADEN PROBLEM! OPŁACIMY GO ZA CIEBIE (tzw. przejazd kredytowany)

    Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV na adres [email protected]

    kontakt tel. +48 790 833 585

      Ogłoszenia

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp