Pracownik produkcji (Son, Holandia)

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaSon en Breugel
Cena / Stawka godzinowa:
12,04 e/h
Poszukujemy pracownika produkcji!
Zadzwoń do Agata

    Od momentu powstania w 1971 roku nasz klient wyrósł z jednoosobowego przedsiębiorstwa do stabilnego finansowo koncernu zatrudniającego ponad 400 pracowników, reprezentowanego w 7 krajach. Rzemiosło, jakość, osobista obsługa i terminowość to najważniejsze filary jednej z największych niezależnych firm rodzinnych w branży budowlanej.

    Opis stanowiska

    Jako pracownik produkcyjny weźmiesz udział w produkcji bloczków betonowych i możesz zostać umieszczony w różnych miejscach linii produkcyjnej. Aby być odpowiednią osobą na to stanowisko, nie możesz bać się wykonywania pracy fizycznej na zewnątrz. Musisz być osobą odpowiedzialną i niezależną. Dużym plusem będzie Twoje dotychczasowe doświadczenie w branży technicznej lub budowlanej.

    Wymagania

    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Holenderski jest zaletą
    • Atutem jest zaplecze techniczne lub doświadczenie zawodowe
    • Chęć do pracy na zewnątrz
    • Własny samochód do / z pracy

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO
    • Stawka godzinowa: 12,04 € brutto za godzinę
    • Umowa holenderska
    • Długoterminowa współpraca
    • Płatność tygodniowa
    • Pieniądze na wakacje i płatne dni świąteczne (25 w roku)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
    • Godziny w tygodniu: 50-55
    • Zakwaterowanie

    Napisz lub zadzwoń:  +48 (32) 209 7010

      Ogłoszenia

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pracownik produkcji-operator maszyny

      Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel

      Cena:
      Od 13,65€
      miasto ogłoszeniaTiel