Pracownik produkcji

data ogłoszenia9 września 2022
miasto ogłoszeniaBest
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11,52
Lokalizacja: Best
Zadzwoń do 24/7 drive

    Dla naszego klienta zajmującego się obróbką wstępną oraz powlekaniem/malowaniem elementów metalowych, poszukujemy aktualnie 2 mężczyzn i 1 kobietę do pracy na stanowisku pracownik produkcji!
    Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

    Zakres obowiązków:
    Jako pracownik produkcji, odpowiedzialny będziesz za wykonanie powierzonych prac, zgodnie z instrukcjami znajdującymi się w komputerze. Do Twoich zadań zależeć będzie:

    • wieszanie metalowych elementów na hakach w celu przygotowania ich do obróbki lub po ich obróbce
    • zbieranie, układanie i pakowanie elementów/produkty
    • montaż i oznakowanie gotowego wyrobu zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • utrzymanie czystości w miejscu pracy

    A po przeszkoleniu będziesz mógł pracować jako:

    • operator układarki
    • pracownik działu śrutowania
    • pracownik działu wykrawania

    Pracować będziesz za dnia w godzinach 6:00- 14:45 / 7:30-16:15 / 9:15-18:00)

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • Własne zakwaterowanie i transport (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Stawka godzinowa: €11,02 brutto, po 6 miesiącach €11,52 (brak tzw. wiekówki)
    • Holenderski kontrakt przez 24/7 drive, a po 52 tygodniach przejście na kontrakt bezpośrednio u klienta
    • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
    • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni w roku)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Program Emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)
    • Zakwaterowanie (jeśli potrzebne)
    Czytaj więcej

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia04 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop