Pracownik porządkowy- praca na długi okres czasu!

data ogłoszenia19 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Pracownik porządkowy- praca na długi okres czasu! Zostań pracownikiem biura!
Zadzwoń do Sabina

       Lokalizacja: Kleve

    Opis stanowiska:

    • sprzątanie lokacji pracowniczych,
    • dostarczanie na lokacje wyposażenia,
    • współpraca z działem Facility w celu zgłaszania usterek.

    Wymagamy:

    • język angielski na poziomie podstawowym- mile widziany, ale nie wymagany,
    • chęć związania się na dłuższy okres czasu,
    • prawo jazdy- w celu samodzielnego przemieszczania się między lokacjami,
    • motywacja i komunikatywność.

    Nasza oferta:

    • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach- pracujesz bezpośrednio dla Biura jako pracownik Działu Facility,
    • Gwarancja godzin z możliwością nadgodzin,
    • Stała praca w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
    • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

    Zadzwoń na numer +48  504 181 439 Sabina
    bądź wyślij CV na adres [email protected]

    To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel