Pracownik porządkowy ( po remontach )

data ogłoszenia5 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaZwolle
Cena / Stawka godzinowa:
355€
Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy: Pracownika porządkowego
Zadzwoń do Rekrutacja

    Numer telefonu: +48-3-2440-1474

    Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy

    Pracownika porządkowego

    START PRACY STYCZEN 2021

    Oferujemy

    Wynagrodzenie 355.00 € netto/tydz. ( za 40h na rękę, po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia )

    Umowę na warunkach holenderskich

    Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę

    Zakwaterowanie zapewnione oraz opłacone przez pracodawcę ( wyposażone pokoje 2 osobowe z internetem)

    Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

    Uwaga : test na Koronawirus (COVID-19) dla kandydatów nie przebywających od 2 tygodni na ternie Holandii

    Zakres obowiązków

    Sprzątanie pomieszczeń po remontach  -

    odkurzanie odkurzaczem przemysłowym i gruntowne czyszczenie różnych powierzni ( ściany, kafelki, podłogi , wbudowane meble i inne sprzęty )

    Uwaga : zlecenia znajduja sie na terenie całej Holandii , dojazd samochodem służbowym

    ( różne dystanse w zależności  od zlecenia )

    Wymagania

    Aktualne cv w j.angielskm

    Doświadczenie w pracach porządkowych - po remontach budowlanych

    Prawo jazdy kat. B

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego

    Własne buty ochronne, odzież ochronna , pościel

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel