Pracownik naprawy palet drewnianych.

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaUrk
Cena / Stawka godzinowa:
11.25 euro/godz.
Pilnie poszukujemy pracownikow do produkcji i renowacji palet.
Zadzwoń do WerckpostBV

    Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik naprawy palet drewnianych .

    Miejsce pracy: Putten, Holandia

    Oferujemy:

    Atrakcyjne wynagrodzenie 11,12€ /h.

    • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
    • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
    • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo w kazdy czwartek
    • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
    • zorganizowane dojazdy do pracy
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • opiekę polskiego koordynatora

    Zakres obowiązków:

    • Naprawa palet drewnianych. Sortowanie i naprawa, (piłowanie / wymiana czesci) palet drewnianych za pomocą zbijaka (gwoździarka pneumatyczna)

    Wymagania:

    • Doświadczenie (mile widziane)
    • Prawo jazdy (mile widziane)
    • Odpowiedzialność, dokładność
    • Duza motywacja do pracy

    Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected], numer telefonu kontaktowego: +31 683679288

    Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
    Wyślij CV  na adres mailowy a z pewnością znajdziemy dla Ciebie interesujaca ofertę.

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo