Pracownik magazynu z warzywami i owocami

data ogłoszenia7 listopada 2022
miasto ogłoszeniaHedel
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
11.04-14
Dla naszego klienta w miejscowości Hedel, poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie ktory zajmuje sie dystrybucja warzyw i owocow.
Zadzwoń do Sona

    OPIS STANOWISKA:

    Jest to praca dla osób, które szukają zatrudnienia na dłuższy czas. Będziesz pracować w stałych godzinach, a jeśli zechcesz istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Praca jest w chlodzie- 12 stupni.

    W zależności od funkcji i pozycji. Szukamy ludzi na stanowiska:

    • pracownikow produkcyjnych – stickerowanie, picking,
    • operatorow maszyn,
    • kontrolerow jakosci,
    • superviserow
    • shiftleaderow
    • operator wozkow - Heftruck

    OFERUJEMY

    • stałe godziny pracy, praca na 2 zmiany
    • możliwość pracy w sobote i nadgodzin
    • stawka podstawowa 11,04 - 14€ , w zależności od funkcji, + 12% zmianowe dodatky,
    • tygodniowy system wynagrodzeń

     WYMAGANE

    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • podstawowa znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego
    • gotowość pracy w systemie zmianowym
    • doświadczenie mile widziane

    Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected]
    kontakt telefoniczny:

    Ewa +31 682 090 674 [email protected]

    Kamila +31 6108184662 [email protected]

    Sona +31 6 25473576, [email protected]

      Ogłoszenia

      PRACA JAKO COPYWRITER W HOLANDII

      data ogłoszenia01 grudnia 2022
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Z WYKSZTAŁCENIEM MEDYCZNYM

      Projekt 3-tygodniowy- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- storczyki i Anthurium

      miasto ogłoszeniaGorinchem