Pracownik magazynu – Nieuw Vennep

data ogłoszenia8 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
13,66
Pracownik magazynu - Nieuw Vennep
Zadzwoń do My Pro Career

    My Pro Career dla swojego klienta poszukuje osob chetnych do pracy w firmie logistycznej w Nieuw Vennep.

    Pracownik magazynu:

    Praca polega na przygotowywaniu przesylek lotniczych

    oferujemy:

    • Praca w pelnym wymiarze godzin.

    • atrakcyjne wynagrodzenie € 13,66 w zaleznosci od doswiadczenia + zwrot kosztow dojazdu.

    • praca w systemie zmianowym.

    • mozliwosc otrzymania szkolen

    • mozliwosc otrzymania stalego kontraktu bezpośrednio u klienta.

    • umowę o pracę tymczasową.

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomosc j.angielskiego lub j. holenderskiego.

    • Dyspozycyjność do pracy w różnych departamentach.

    • dyspozycyjność na dłuższy czas.

    • doswiadczenie min 1 rok.

    • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

    • prawo jazdy kat. B

    • motywacja do pracy w systemie zmianowym

    • dobra kondycja fizyczna

    Twoje zadania:

    • prace magazynowe

    • przygotowanie zamowien do wysylki

    • rozładunek i załadunek towarów zgodnie z dokumentacja.

    Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV na [email protected]

    lub kontakt telefoniczny pod numeremi +31612347231 +31620505730

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen