Pracownik magazynu / Brabancja Północna – angielski

data ogłoszenia12 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Cena / Stawka godzinowa:
10.38€ brutto
Obecnie dla naszych klientów: amerykańskich producentów najbardziej nowoczesnych urządzeń elektronicznych poszukujemy pracowników magazynowych.
Zadzwoń do Eurojob Top Teams for Top Jobs

    Pracuj z najbardziej pożądanymi modelami najnowszych smartphonów, laptopów czy smartwatchy w miejscowości Waalwijk lub Tilburg w Holandii.

    Obowiązki:

    • kompletowanie zestawów i uzupełnainie o brakujące komponenty
    • rozpakowywanie elementów i przygotowanie produktów do pakowania
    • pakowanie i sprawdzanie urządzeń
    • etykietowanie
    • kontrola jakości
    • wgrywanie oprogramowania (dział manufaktury)

    Wymagania:

    • motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy za granicą
    • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (minimum B1)
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie: 10.38€/h (brutto) + dodatki
    • brak wiekówki
    • wypłaty w formie tygodniówek
    • dodatki za pracę w weekendy i święta: soboty 150% i niedziele 200%
    • pełne szkolenie
    • holenderski kontrakt i ubezpieczenie
    • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
    • zakwaterowanie i transport do pracy zapewniane przez pracodawcę (opcjonalne)
    • kawa / herbata / lunch / świeże owoce w kantynie

    Język:

    • angielski (Wymagane)

    Obowiązki:

    • Załadunek oraz rozładunek towarów.
    • Transport i rozmieszczenie ładunków.
    • Zapewnienie właściwego stanu materialnego produkcji zgodnie z wymogami.
    • Organizacja materiałów w magazynie.
    • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych.
    • Przyjmowanie towarów do magazynu.

      Ogłoszenia

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia