Pracownik logistyczny w magazynie z odzieżą

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaHouten
Cena / Stawka godzinowa:
10,40 euro/h
Mieszkasz w Utrecht? Interesuje Cię praca z własnym zakwaterowaniem. To super, mamy właśnie taką ofertę. W Utrechcie możemy Ci zaproponować pracę w dużym centru
Zadzwoń do Miłka

    Opis stanowiska:

    • Zbieranie zamówień.
    • Rozpakowywanie, sortowanie odzieży.
    • Pakowanie zamówień on-line.
    • Przygotowywanie towarów do wysyłki.
    • Obsługa zwrotów.
    • Pozostałe prace, uzależnione od stanowiska: np. ekspedycja, załadunek itd.

    Wymagania:

    • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży logistycznej.
    • Wymagane własne zakwaterowanie.
    • Wymagany własny transport do pracy.

    Oferujemy:

    • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
    • Wypłaty w systemie tygodniowym.
    • Dodatek zmianowy.
    • Opieka polskich koordynatorów.
    • Zwrot za dojazd do pracy.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

    Nr wpisu do rejestru agencji tymczasowych KRAZ 1145

      Ogłoszenia

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven