Pracownik logistyczny w magazynie miesnym

data ogłoszenia3 października 2023
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
11,51
Praca rozpoczyna sie 3 lipca
Zadzwoń do Weurk

    Pracownik logistyczny w magazynie mięsnym

    Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkana miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

    Lokalizacja

     Holandia, Olst

    Branże

    Logistyka, magazyny

    Dla naszego dużego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy pakowaniu i przygotowywaniu mięsa do mrożenia. Nie pracuje się z nożami czy innymi ostrmi narzędziami, tylko pakowanie. Jest to oferta pracy z możliwością nadgodzin.

    Obowiązki:

    • Pakowanie i przepakowywaniem produktów mięsnych
    • Przygotowyanie do mrożenia
    • Przygotowywanie do wysyłki
    • Załadunek i rozładunek
    • Etykietowanie
    • Inne prace pomocnicze na dziale ekspedycji

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Dobra kondycja fizyczna
    • Zangażownie w obowiązki i wysoka higienia osobista
    • Wymagane prawo jazdy
    • Dostępność na dłuższy okres czasu
    • Brak przeciwskazań do pracy w firmie z branży mięsnej

    Oferujemy Ci:

    • Pracę w rzetelej holenderskiej firmie
    • Stawkę 11,51 euro brutto
    • Tygodniówka za nocne zmiany wynosi od 470 do 490 euro przy 46 godzinach pracy.
    • Praca na długi okres czasu,
    • Internetowy profil pracownika
    • Dofinasowanie do zakwaterowania
    • Ubezpieczenie zdrowotne

    Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: [email protected] z dopiskiem „magazyn miesny”

    Tel.+31 652 890 586

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu GXO w Roermond

      Cena:
      13,32
      data ogłoszenia10 maja 2024
      miasto ogłoszeniaHerten

      Pracownik produkcji w Amalthea w Rijen

      Cena:
      13,28
      miasto ogłoszeniaRijen

      Pracownik produkcji w Boxtel

      Cena:
      14,50
      miasto ogłoszeniaBoxtel