Pracownik logistyczny w magazynie mięsnym

data ogłoszenia16 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
10,14
Praca od zaraz!
Zadzwoń do weurk

    Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkana miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

    Lokalizacja

     Holandia

    Branże

    Logistyka, magazyny

    Dla naszego dużego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy pakowaniu i przygotowywaniu mięsa do mrożenia. Nie pracuje się z nożami czy innymi ostrmi narzędziami, tylko pakowanie. Jest to oferta pracy z możliwością nadgodzin.

    Obowiązki:

    • Pakowanie i przepakowywaniem produktów mięsnych
    • Przygotowyanie do mrożenia
    • Przygotowywanie do wysyłki
    • Załadunek i rozładunek
    • Etykietowanie
    • Inne prace pomocnicze na dziale ekspedycji

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Dobra kondycja fizyczna
    • Zangażownie w obowiązki i wysoka higienia osobista
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dostępność na dłuższy okres czasu
    • Brak przeciwskazań do pracy w firmie z branży mięsnej

    Oferujemy Ci:

    • Pracę w rzetelej holenderskiej firmie
    • Stawkę wg. holederskiego systemu płacy (brak wiekówki)
    • Bardzo dobrze płatne nadgodziny
    • Praca na długi okres czasu,
    • Internetowy profil pracownika
    • Zakwaterownie na pokojach 1 i 2 osobowych
    • Dofinasowanie do zakwaterowania
    • Darmowy dostęp do intenetu
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskich koordynatorów
    • Darmowy transport do pracy
    • Zwrot za kilometry przejechane własnym autem,

    Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: [email protected] z dopiskiem

    Tel.+31 652 890 586

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze