Pracownik fizyczny w Holandii – szklarnie z kwiatami

data ogłoszenia18 lutego 2022
miasto ogłoszeniaMonster
Cena / Stawka godzinowa:
10.48€ brutto-13.38€
Praca fizyczna w Holandii na szklarniach z kwiatami oraz na halach - sortowanie owoców i pakowanie sałatek.
Zadzwoń do Up Recruitment

    Agencja Pośrednictwa Pracy UP Recruitment ( KRAZ 13887) poszukuje osób zainteresowanych wyjazdem i pracą w Holandii.

    Zakres obowiązków:
    Hale: sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek
    Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )
    Oferujemy:
    - praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej z ubezpieczeniem
    - opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów
    - wypłaty przelewane na konto
    - zakwaterowanie oraz transport do pracy
    - stawkę godzinową 10.48€-13.38€ brutto ( w zależności od miejsca pracy, doświadczenia, długości zatrudnienia)
    Oczekiwania:
    - sprawność fizyczna,
    - zaangażowanie w powierzone obowiązki
    - dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy
    - mile widziane prawo jazdy kategorii B
    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń, wyślij SMS lub CV na nasz adres mailowy

    ☎️➡️ +48 797090581
    ☎️➡️ +48 519385802
    Mail - [email protected]

    Aplikując wyrazasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik produkcji w Danish Crown w Haarlem

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaHaarlem

      Zbieracz zamówień w Action w Echt

      Cena:
      13,60
      miasto ogłoszeniaWeert