Pracownicy magazynowi/ orderpikerzy – Woerden

data ogłoszenia21 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaWoerden
Cena / Stawka godzinowa:
10.83€
Dla naszego klienta w Woerden poszukujemy osób do pracy jako magazynier
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta w Woerden poszukujemy osób do pracy jako magazynier.

    Opis stanowiska:

    • Zbieranie zamówień
    • Rozładunek kontenerów
    • Stretchowanie (foliowanie) zakończonego zamówienia
    • Obsługa wózka EPT
    • Utrzymywanie porządku na hali
    • Ogólne prace magazynowe

    Czas pracy: Poniedziałek - Piątek w godz. 06.00 - 15.00

    Miejsce pracy: Woerden

    Oferujemy:

    • Stawka 10,83€, po 6ciu miesiacach 11.26€
    • Nadgodziny płatne 130%
    • Zwrot kosztów transportu do 5€ dziennie
    • Stabila praca na dłuższy okres czasu
    • Możliwość pracy dal pray
    • Możliwość uzyskania firmowego ubezpieczenia

    Wymagamy:

    • Znajomość języak angielskiego/ holenderskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
    • Doświadczenie w pracy jako magazynier
    • Własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

    Zainteresowany/a?

    W takim razie prześlij swoje Cv na adres [email protected] a w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +31685604247

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp