PRACA W OGRODNICTWIE, PLANTY, KRZEWY, KWIATY

data ogłoszenia18 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaWassenaar
Cena / Stawka godzinowa:
10.71€
Pracownik przy plantach i kwiatach doniczkowych
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla jednego ze swoich klientów sektora agro ( Wassenaar 2245 oraz Boskoop 2771 ) Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników do obslugi plantacji

    ZMIANA: dzienna, godziny pracy glownie: 7 - 16 total 39 godzin tygodniowo

    Kilka miejsc pracy: Wassenaar, Boskoop, Wadinxveen )

    Mozliwosc negocjacji godzin oraz dni pracy

    Pracodawca gwarantuje:

    - zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego i agro

    - umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao

    - wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska

    - staly planing i gwarancje godzin pracy

    - mozliwosc rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w trakcie trwania kontraktu

    Opis stanowiska:

    Do twoich codziennych obowiazków nalezalo bedzie:

    - dbanie o pozadek na plantacji, usuwanie chwastow, sprzatanie, zamiatanie

    - kolekcjonowanie plantow i kwiatow doniczkowych zgodnie z zamowieniem

    - ukladanie, pakowanie plantow i kwiatow doniczkowych,- prawidlowe rozmieszczenie zamowien na work flor,

    - dbanie o czystosc w miejscu pracy,

    Oczekujemy:

    - Motywacji oraz checi nawiazania wspólpracy na dluzszy okres

    - Dokladnosci w wykonywaniu powiezonych zlecen

    - Checi ksztalcenia sie i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

    - Znajomosc jezyka angielskiego i/lub holenderskiego jako dodatkowy atut

    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: [email protected]

    W tytule maila prosze wpisac planty oraz nazwa miejscowosc