Praca w magazynie z kawą | Utrecht | zbieranie zamówień

data ogłoszenia18 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaUtrecht
Zweryfikowany użytkownik
Szukasz pracy w Utrechcie od zaraz? APLIKUJ juz teraz
Zadzwoń do Daria Grzywna

    Agencja PRAN nr cert.1223.

    Dla naszego holenderskiego Klienta: dużego centrum logistycznego, poszukujemy  magazynierów z doświadczeniem w order pickingu.

     Miejsce pracy: Holandia, Utrecht

    Opis stanowiska pracy:

    - Praca odbywa się w magazynie z kawami i herbatami

    - zbieranie zamówień

    - obsługa wózka EPT

    - przygotowanie towarów do wysyłki

    Oferujemy:

    - legalne i stabilne zatrudnienie;

    - opiekę polskiego koordynatora;

    - pracę na długi czas.

    Liczymy na Ciebie jeśli:

    -dogadujesz się po angielsku;

    -posiadasz doświadczenie w zbieraniu zamówień

    -wiesz jak jeździć na wózku EPT

    -posiadasz prywatne zakwaterowanie w okolicach Utrechtu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z dopiskiem UTRECHT na poniższy adres mailowy:

    [email protected]

     Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel