PRACA W MAGAZYNIE, ROKITNO

data ogłoszenia12 października 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Miasto: Rokitno Praca w międzynarodowej firmie logistyczno-transportowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Harmonogram: - 3 zmi
Zadzwoń do Klaver

    Miasto: Rokitno
    Praca w międzynarodowej firmie logistyczno-transportowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw.
    Harmonogram:
    - 3 zmiany po 12 godzin
    - 6.00-18.00/18.00-6.00 / 14.00-02.00
    - przerwa co 4 godziny (pierwsze 30 minut, drugie 15 minut)

    Obowiązki:
    - realizacja zamówień;
    - oznakowanie towarów;
    - pakowanie i przepakowywanie towarów;
    - skanowanie produktów w magazynie.

    Dodatkowo:
    - bezpłatny dojazd do pracy;
    - zapewnione zakwaterowanie;
    - umowa zlecenia;
    - wynagrodzenie płatne przelewem na rachunek bankowy do 20 dnia każdego kolejnego miesiąca, możliwość pobrania zaliczek

    WAŻNE:
    Gwarantujemy bezpłatne badania lekarskie pracowników przed rozpoczęciem pracy.
    Oferujemy pracę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
    Bezpłatną odzież roboczą
    dokładna informacja
    +48 577901944 Daria (dostępne Viber, WhatsApp)
    +48 731 901 913
    Klaver sp. z oo o. (KRAZ 18450)

      Ogłoszenia

      Sadzenie kwiatów w szklarni (M/K)

      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszenia

      OPERATOR REACHTRUCKA W HOLANDII (M/K)

      ORDER PICKER W MAGAZYNIE Z ARTYKUŁAMI MROŻONYMI (M/K)