Praca w magazynie branży HORECA, dział mroźnia, 12,56

data ogłoszenia29 października 2021
miasto ogłoszeniaHeteren
Płynie w Tobie gorąca krew? Nie boisz się pracy w mroźni?APLIKUJ!
Zadzwoń do Daria Grzywna

    Agencja PRAN nr cert.1223

    Pracuj jako Pakowacz w miejscowości Venray w Holandii!
    Magazyn zajmujący się dystrybucją produktów spożywczych dla gastronomii i hotelarstwa poszukuje pracowników magazynowych.
    Praca ta odbywa się w godzinach 9:00 – 17:00

    Obowiązki:
    -prace magazynowe na dziale mroźnia
    -zbieranie zamówień,
    -przygotowanie zebranych zamówień do wysyłki,
    -pakowanie produktów,
    -sprawdzanie zgodności zamówień,
    -etykietowanie

    Oferujemy:
    -legalną pracę na holenderskich warunkach
    -wynagrodzenie podstawowe 12,56€/h brutto
    -dodatek wakacyjny
    -zakwaterowanie
    -ubezpieczenie

    Wymagania:
    -znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    -chęć pracy w mroźni (temp wynosi ok. -20)
    -mile widziane doświadczenie w pracy w temperaturach poniżej 0,
    -motywacja do podjęcia pracy
    -zawsze mile widziane prawo jazdy kat.B

    Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie AKTUALNEGO CV z dopiskiem MROŹNIA na poniższy adres mailowy:
    [email protected]

    Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO"

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      miasto ogłoszeniaVenlo