Praca w Holandii od zaraz, bez znajomości języka -szklarnie, sortownie

data ogłoszenia15 listopada 2021
miasto ogłoszeniaMonster
Cena / Stawka godzinowa:
10, 34 euro brutto/h
Praca w Holandii od zaraz, szklarnie, kwiaty, sortownie - bez znajomości języka
Zadzwoń do Up Recruitment

    UP Recruitment z Tarnowa ( KRAZ 13887) poszukuje pracowników na wyjazd do
    HOLANDII OD ZARAZ-BEZ DOŚWIADCZENIA BEZ ZNAJOMOSCI JĘZYKA
    Zakres obowiązków:
    sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek
    Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )
    Oferujemy:
    - praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej
    - opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów
    - wypłaty przelewane na konto
    - zakwaterowanie oraz transport do pracy
    Oczekiwania:
    - sprawność fizyczna,
    - zaangażowanie w powierzone obowiązki
    - dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy
    - mile widziane prawo jazdy kategorii B
    Pomożemy ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
    Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie
    ☎️➡️ +48 511757402
    ☎️➡️ +48 888 092 119
    MEiL - [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp