Praca w DHL !

data ogłoszenia7 listopada 2021
miasto ogłoszeniaBest
Agencja zatrudnienia Flexcraft poszukuje kandydatów do pracy na magazynie DHL !
Zadzwoń do Aneta Knysak

    WYMAGANIA:

    komunikatywna znajomość językla angielskiego

    mile widziane prawo jazdy kat B

    chęć współpracy  na dłuższy okres czasu

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    rozładunek oraz załadunek kontenerów z paczkami, orderpicking, sortowanie paczek, kompletowanie zamówień.

    Na rozładunku pracownik wjeżdża na maszynie do wnętrza konterena i ręcznie wykłada paczki na taśmę, która przesuwa się na kilometrowej rolce skanując i dzieląc paczki na poszczególne regiony. Paczki mogą mieć różne wymiary i wagę.

    Na załadunku pracownik zbiera paczki, które przysyła rolka i układa je w kontenerze w taki sposób aby wszystko było uporządkowane i zmieściło się jak najwięciej.

    OFERUJEMY:

    pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura !

    opiekę polskojęzycznych koordynatorów

    dojazdy do pracy-rower lub samochód

    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    dodatki za nadgodziny, pracę w weekendy, wakacyjne

    regularne wypłaty tygodniowe

    Dodatki godzinowe:

    Od 18:00 – 20:00 +12,5%

    20:00 – 24:00 +25%

    24:00 – 06:00 +30%