Praca w cukierni -10.95 euro-bez jezyka !

data ogłoszenia21 czerwca 2022
miasto ogłoszeniaVelp
Zweryfikowany użytkownik
Praca w cukierni -bez jezyka
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Praca w cukierni przy wypieku ciast i tortów

    Agencja pracy Flexcraft zatrudni pracowników do piekarni !

    Zakres obowiązków :

    Produkcja - Do obowiązków pracowników należeć będzie praca przy linii produkcyjnej przy przygotowywaniu wypieków. Do wykonywania są proste czynności takie jak na przykład – wkładanie wypieczonych biszkoptów do blach, wyrównywanie kremu, posypywanie gotowych wypieków wiórkami czekolady, sprawdzanie poprawności procesu produkcji, ważenie, liczenie, kontrola jakości.

    Jeżeli pracownik wykaże się swoimi umiejętnościami może pracować na dziale gdzie przygotowywane są konkretne składniki. Na takim stanowisku należy potrafić czytać receptury i w odpowiedni sposób mieszać ze sobą poszczególne składniki w taki sposób aby otrzymać na przykład krem do ciast.

    Inpack – również praca przy taśmie w dosyć szybkim tempie polegająca na pakowaniu gotowych produktów do tekturowych pudełek, które wysyłane są do klienta.

    Wymagania :

    podstawowej znajomości języka angielskiego

    motywacji do pracy

    Oferujemy :

    pomoc w zorganizowaniu transportu

    pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

    opiekę polskiego koordynatora

    wypłaty tygodniowe

    ubezpieczenie

    dodatki zmianowe, wakacyjne , za pracę w nocy

    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (domki, hotele )

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta , nie czekaj -aplikuj przez formularz lub  wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386 !

    To bezpośrednio z nami podpiszesz umowę!

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp