Praca przy produkcji sałatek owocowych/krojeniu truskawek! OD ZARAZ!

data ogłoszenia1 września 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Zweryfikowany użytkownik
PRACA OD ZARAZ!
Zadzwoń do Monika Jupiter Polska

    Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji sałatek owocowych!

    Praca również dla par 🙂

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    -krojenie owoców na małe kawałki (głównie truskawek)

    -segregacja i ważenie produktów do pojemniczków

    -sticketowanie produktów

    -inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

    WYMAGANIA:

    - znajomość języka angielskiego

    -doświadczenie mile widziane

    -motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi okres czasu

    OFERUJEMY:

    -Stawkę godzinową od 10.55€ brutto

    -Zakwaterowanie (płatne max 93 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)

    -Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.

    -Całodobową opiekę Polskich konsultantów

    -Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii

    -Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu

    -Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

    -Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)

    -Ubezpieczenie zdrowotne-Dodatki urlopowe i wakacyjne

    REKRUTACJA:

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na [email protected] w temacie wpisując SAŁATKI. Bądź też prosze dzwonić pod numer Monika Jaremek 0048 518 224 069

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

      Ogłoszenia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaNijmegen

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...