Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków, elektroniki w Holandii !!!

data ogłoszenia24 marca 2021
miasto ogłoszeniaOss
Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Zadzwoń do KLAVER

     Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    • dobre warunki pracy, miłą atmosferę
    • indywidualne podejście do każdego kandydata
    • cotygodniowe wypłaty

    Zakres obowiązków:

    • zbieranie produktu z linii produkcyjnej
    • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )
    • sprawdzenie jakości produktu
    • logistyka
    • order picker
    • pakowanie elektroniki

    Wymagania:

    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • odpowiedzialność, dokładność
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • chęć i motywacja do prac

    Dla osób chętnych do podjęcia pracy w branży logistycznej lub jako order picker- wymagana jest znajomość języka angielskiego.

    Jedna firma a tak wiele możliwości !

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „Pakowacz” - oddzwonimy do Ciebie !!!

    Kontakt:

    Dominika tel. +48 570 901 033 mail:[email protected]

    Marta tel. +48 577 901 944 mail:[email protected]

    Karina tel. +48 570 901 913 mail: [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      miasto ogłoszeniaVeghel