Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków, elektroniki w Holandii !!

data ogłoszenia13 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy
Zadzwoń do Dominika

    Szukasz pracy? Już nie musisz!

    Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

    Oferujemy:

    •  •atrakcyjne wynagrodzenie
    •  •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
    •  •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    •  •dobre warunki pracy, miłą atmosferę
    •  •indywidualne podejście do każdego kandydata
    •  •cotygodniowe wypłaty

    Zakres obowiązków:

    • zbieranie produktu z linii produkcyjnej
    • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )
    • sprawdzenie jakości produktu
    • logistyka
    • order picker
    • pakowanie elektroniki

    Wymagania:

    •  •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    •  •odpowiedzialność, dokładność
    •  •zaangażowanie w powierzone obowiązki
    •  •chęci i motywacja do pracy

    Dla osób chętnych do podjęcia pracy w branży logistycznej lub ojako order picker- wymagana jest znajomość języka angielskiego.

    Jedna firma a tak wiele możliwości !

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

    pakowacz - oddzwonimy do Ciebie !!!

    Kontakt:

    Dominika tel. +48 570 901 033 mail:[email protected]

    Karina tel. +48 570 901 913 mail: [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82