Praca przy kwiatach w Holandii: bluszcz, róże, storczyki

data ogłoszenia14 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko: Praca przy kwiatach: bluszcz, róże
Zadzwoń do Marta Rymut

    Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

     dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

    Praca przy kwiatach: bluszcz, róże, storczyki

    Opis stanowiska:

    • praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych: storczyki, bluszcz
    • praca przy szczepkach róż - hala i szklarnia

    Wymagania:

    • doświadczenie mile widziane
    • prawo jazdy kat. B mile widziane
    • zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
    • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie - od 10,24 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia plus dodatek 8% razem 11,05 Euro/godzinę brutto
    • ubezpieczenie holenderskie
    • zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
    • bezpłatne, codzienne dojazdy z/do pracy
    • pomoc polskiego koordynatora
    • stabilna praca ze stałymi godzinami

    Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: [email protected] lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

    Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

    Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 782417 222 7137, 797046128 lub 690184833

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Mechanik w Vakgarage Wejebe w Blitterswijck

      Od 1966 roku firma Vakgarage Wejebe jest dobrze znana i cieszy się zaufaniem w świecie ...

      Cena:
      16,00 € za godzinę