Praca produkcyjna dla par przy owocach OD ZARAZ ! Venlo

data ogłoszenia3 grudnia 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Praca produkcyjna dla par i nie tylko
Zadzwoń do Sandra Sadowska

    Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF

    Dla jednego za naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw. JEST TO PRACA BEZ STAWEK WIEKOWYCH !

                         Więcej o naszych ofertach mozna znaleźć równiez na:  https://jupiterpraca.pl/znajdz-prace/

    Praca znajduje sie w okolicach Venlo

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    -pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
    -segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
    -sticketowanie produktów
    -inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

    WYMAGANIA:
    -znajomość języka angielskiego mile widziana
    -chęc do pracy na dluzszy okres czasu
    -motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

    OFERUJEMY:
    -Możliwosc pracy do 12h dziennie
    -Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkanie
    -Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    -Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
    -Darmowy dojazd do pracy
    -Dodatki urlopowe i wakacyjne

    REKRUTACJA:

    Sandra Sadowska +48517493205
    [email protected]

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia23 stycznia 2022
      miasto ogłoszeniaAlkmaar

      Order picker dla sieci pizzeri New York Pizza

      Praca na magazynie dostarczającym produkty do sieci pizzerii New York Pizza

      Cena:
      11.46
      miasto ogłoszeniaAmstelveen