Praca od zaraz – zakłady z wieprzowiną – Ijsselstein prowincja Utracht

data ogłoszenia3 października 2023
miasto ogłoszeniaIJsselstein
Cena / Stawka godzinowa:
12.79 brutto
Praca od zaraz - zakłady z wieprzowiną - produkcja, magazynowanie, pakowanie. Ijsselstein prowincja Utracht.
Zadzwoń do Sandra

    • Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na zakładach z obróbką wieprzowiny.
      Miejsce pracy : Ijsselstein (koło Utrechtu)
      Akceptujemy : pojedyncze osoby jak również grupy max. 3 os.
      Zapewniamy zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
    • OPIS STANOWISKA
      Czym będziesz się zajmował?
      Produkcją, magazynowaniem i pakowaniem mięsa wieprzowego.
    • Dostępne stanowiska :
      * Pakowanie
    • Szczegóły oferty
      Pełna pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii.
      Wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
      Stawkę godzinową w wysokości €12.79 brutto + dodatki zmianowe.
      Gwarancja 36h pracy tyg. (średnio pracuje się 45h). Brak systemu rotacyjnego w zmianach. Brak grafików. Praca stała od poniedziałku do piątku (czasami mogą być pracujące soboty). Brak stawki wiekowej.
      Zakwaterowanie w domach - pokoje max. 2 os. (Gouda i okolice). Wyplaty tygodniowe. Darmowy dojazd do pracy (samochody). Osoby z prawem jazdy otrzymają auto służbowe. (dojazd do pracy max. 20 km.)
    • WYMAGANIA
      Czego od Ciebie oczekujemy?Gotowości do pracy w chłodnych warunkach (około 2°C-10°C)
      Punktualność, doświadczenie w zakładach mięsnych jest mile widziane, ale nie jest wymogiem koniecznym.
      Gotowość do pracy na min. 3 miesiące praca jest na długi okres czasu.
      Znajomość j. angielskiego nie wymagane. Prawo jazdy jest głównym atutem w rekrutacji!!!
    • Kontakt +48 607 917 637 , e-mail: [email protected]

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji w Padifood w Oss

      Cena:
      14,79 €/h
      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszeniaOss

      Lider Zespołu Flex

      miasto ogłoszeniaVenray

      Operator linii w Padifood w Oss

      Cena:
      15,75 €/h