Praca nad morzem | PRODUKCJA | Holandia

data ogłoszenia20 września 2023
miasto ogłoszeniaUrk
Cena / Stawka godzinowa:
11.51€
od zaraz, dla kobiet, bez doświadczenia, bez języka, dla par, lekka praca
Zadzwoń do Zuzanna Werckpost

    Jeśli szukasz prostej pracy, dzięki której szybko zarobisz to świetnie trafiłeś! Właśnie prowadzimy rekrutację do miejscowości Urk przy pakowaniu plasterków łososia.

    Twoje obowiązki:

    • Pakowanie GOTOWYCH kawałków łososia
    • Praca na linii produkcyjnej
    • Etykietowanie opakowań

    Co oferujemy:

    • Stawkę podstawową €11.51 brutto/h, a po dwóch miesiącach - €12.22 brutto/h
    • Dodatki: urlopowy i wakacyjny
    • REALNE, dobrze płatne nadgodziny (od 125% do 200%)
    • Zakwaterowanie w pokojach max 2 osobowych
    • Transport do pracy
    • Pracę w cieple!

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Gotowości do pracy
    • Dyspozycyjności na co najmniej 3 miesiące
    • Nie wymagamy angielskiego czy doświadczenia!!

    Ta oferta nie jest dla Ciebie? Nie szkodzi, zadzwoń do nas a znajdziemy idealną ofertę! 🙂

    Agencja zatrudnienia nr 27636

      Ogłoszenia

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,41 EU brutto/h
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      miasto ogłoszeniaVenray