Praca na ubojni w Tilburg

data ogłoszenia15 maja 2021
miasto ogłoszeniaTilburg
Cena / Stawka godzinowa:
10.77€
Dla naszego klienta w poszukujemy osób gotowych do rozpoczęcia pracy na produkcji mięsa
Zadzwoń do Rekrutacja

    Biuro pracy Bizztemp istniejące już od ponad 10 lat jest wyspecjalizowaną agencją pracy która zajmuje się rekrutacja pracowników w sektorze mięsnym. Dla naszego klienta w poszukujemy osób gotowych do rozpoczęcia pracy na produkcji mięsa w zakładzie VION w Tilburg.

    Obowiązki:

    - drobne prace na nozu (wycinanie tluszczu)
    - dbanie o porzadek na zakladzie (opróżnianie skrzynek z odpadów itd.)
    - oczyszczanie półtusz za pomoca specjalnego urządzenia vacuum*

    Oferujemy:

    - Stawka 10,77 br dla osób bez doświadczenia

    - Stawka 10.94 dla osob z doświadczeniem,
    - Długofalowe zatrudnienie,
    - Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    - Pomoc w załatwieniu wszelkich formalnośc
    - Pomoc polskojęzycznego opiekuna
    -  Zakwaterowanie

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub Whatsapp +31611740104

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaVeldhoven