Praca na nożu- wysokie tygodniówki 500- 600 euro- Apeldoorn-bez języka

data ogłoszenia15 listopada 2022
miasto ogłoszeniaApeldoorn
Praca na nożu- wysokie tygodniówki 500- 600 euro- Apeldoorn- bez języka
Zadzwoń do Jola

    Dla jednego z naszych klientów będącego renomowanym producentem mięsa wołowego poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko prac z nożem.

    Lokalizacja: Apeldoorn

    Opis stanowiska:
    Praca w zakładzie przy rozbiorze mięsa wołowego. W zależności od stanowiska pracownik ma styczność z różnymi kawałkami mięsa:
    -obróbka półtusz wołowych,
    -trybowanie, klasowanie wołowiny,
    -praca na nożu zarówno przy taśmie i przy stołach.

    Wymagania:
    -doświadczenie w pracy z nożem,
    -doświadczenie w pracy w zakładach mięsnych  przy oczyszczaniu, trybowaniu i klasowaniu mięsa wieprzowego/wołowego,
    -dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
    -motywacja i chęć do pracy,
    -mile widziane prawo jazdy kat. B- nie wymagane.

    Oferujemy:
    -stawka godzinowa 13,06 euro brutto na godzinę,
    -po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki godzinowej,
    -firmowe zakwaterowanie oraz transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
    -pełne ubezpieczenie,
    -wynagrodzenie w systemie tygodniowym,
    -opiekę polskich koordynatorów,
    -możliwość długotrwałej współpracy.

    Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Jola,

    bądź wyślij CV na adres [email protected]

    To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy dla operatorów wózków widłowych i nie tylko!

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenray