Praca dla pary

data ogłoszenia19 lipca 2021
miasto ogłoszeniaNieuwleusen
Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen posiada ofertę pracy dla pary.
Zadzwoń do Roksana

    Oferta pracy skierowana jest do pary, w której jedna osoba odpowiedzialna jest za sprawy techniczne związane z naszymi lokacjami mieszkaniowymi, a druga dba o utrzymanie porządku i czystości na tych lokacjach.

    Obowiązki
    Twoja praca polega na:
    organizowaniu i wykonywaniu prac konserwacyjnych,
    sprzątaniu
    drobnych pracach technicznych.
    czyszczeniu środków transportu (samochody i rowery)

    Identyfikujesz i inwentaryzujesz również awarie i usterki. Czasami rozwiązujesz je sam, ale w razie potrzeby angażujesz do tego podmioty zewnętrzne.
    Zajmujesz się również obsługą administracyjną wszystkich wykonywanych zadań

    Wymagania
    dyspozycyjność 24h/ na dobę zgodnie z ustalonym harmonogranem
    doświadczenie w wykonywaniu prac technicznych
    znajomość pakietu MS Office
    prawo jazdy kat.B
    komunikatywny języka angielski- dot. osoby sprzątającej
    komunikatywny język angielski i holenderski- dot. osoby zajmującej się stroną techniczną

    Oferujemy
    pracę na długi okres czasu, z możliwościa przejścia na kontrakt stały
    zakwaterowanie z własną kuchnią i łazienką
    samochód firmowy
    laptop i telefon
    stawkę brutto- 12.50 euro na godzinę
    cotygodniowe wypłaty- 425 euro netto

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv

      Ogłoszenia

      Spawacz

      Chromalloy to międzynarodowa firma z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w ...

      Cena:
      €17,57 za godzinę
      data ogłoszenia08 maja 2024
      miasto ogłoszeniaTilburg

      Lakiernik płytek drukowanych (PCB)

      Connect Group Nederland B.V, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, jest jednym z ...

      Cena:
      €15,54 za godzinę
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Monter na linii montażowej mini koparek

      Tobroco Machines to globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant.

      Cena:
      €15,46 za godzinę
      miasto ogłoszeniaOisterwijk