Praca Beverwijk Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

data ogłoszenia4 czerwca 2024
miasto ogłoszeniaBeverwijk
Jesteśmy doświadczonym holenderskim dostawcą usług logistycznych, posiadającym bogatą ofertę z zakresu transportu drogowego i intermodalnego.
Zadzwoń do Urszula

    Od 1967 roku Schavemaker transportujemy towary z punktu A do B i oferujemy różnorodne usługi logistyczne. Z małej firmy rodzinnej rozwinęliśmy się w nowoczesnego europejskiego dostawcę usług logistycznych z wieloletnim doświadczeniem. Jako międzynarodowa firma oferujemy stabilne zatrudnienie. Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Naszą ciężką pracę potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty i uzyskane tytuły, w tym certyfikat ISO 28000:2007 i SQAS.

    W związku z otwarciem nowego warsztatu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

    Miejsce pracy: Beverwijk/ Holandia

    Zakres obowiązków:

    • praca w warsztacie na terenie bazy transportowej
    • podstawowe naprawy samochodów i naczep takie jak:
      • naprawa układów hamulcowych i pneumatycznych
      • wymiana filtrów i oleju, spawanie/cięcie)
    • utrzymywanie porządku na terenie warsztatu
    • odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania

    Wymagamy i doceniamy:

    • doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych
    • udokumentowane w cv doświadczenie na ww stanowisku
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • komunikatywność
    • samodzielność
    • prawo jazdy kategorii B, własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
    • mile widziane wykształcenie techniczne

    Oferujemy:

    • pracę na pełny etat
    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • interesujące wyzwania zawodowe,
    • możliwy bezpłatny transport
    • zakwaterowanie
    • wsparcie przy wdrażaniu do pracy i realizacji zadań
    • niezbędne szkolenia (platforma e-learningowa)
    • pracę zespołową w przyjaznej atmosferze

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

      Jesteśmy doświadczonym holenderskim dostawcą usług logistycznych, posiadającym bogatą ofertę z ...

      data ogłoszenia04 czerwca 2024

      Wulkanizacja, Wymiana Oraz Sprzedarz Opon – Bez umawiania się

      Wulkanizacja, Wymiana Oraz Sprzedarz Opon - Bez umawiania się

      data ogłoszenia17 listopada 2023
      miasto ogłoszeniaBest