Piaskarz

data ogłoszenia25 maja 2022
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
13,52
Poszukujemy piaskarzy w Stadskanaal!
Zadzwoń do weurk

    Szukasz pracy w solidnej frimie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agralnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

    Lokalizacja  Holadnia - Stadskanaal

    Dla naszego dużego klienta poszukujemy piaskarzy

    Obowiązki:

    • piaskowanie elementów
    • przygotowanie elementów do malowania natryskowego,lakierowania.
    • przeglądanie, czyszczenie, wieszanie, przygotowanie do transportu.

    Tego oczekujemy od Ciebie

    • doświadczenia zawodowego jako piaskarz,
    • j. angielski / niemiecki lub holenderski
    • prawa jazdy kat. B
    • samodzielności w pracy.

    Oferujemy:

    • możliwość stałego zatrudnienia w renomowanej firmie,
    • pracę na pełen etat
    • tygodniowy system wypłat,
    • Internetowy profil pracownika
    • darmowy dostęp do intenetu
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • zorganizowane zakwaterowanie z dostępem do internetu,
    • opiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii,
    • pakiet socjalny: ubezpieczenie, emerytura, itp,
    • atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzien – zeleżne od stanowiska i doświadczenia,

    Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszeni są o przesyłanie CV na adres;

    [email protected] z dopiskiem ”piaskarz”

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenray