Pewna praca na produkcji OD ZARAZ bez wymagań!

data ogłoszenia6 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Zadzwoń do Marta

    Do zakładu zaopatrującego sieć marketów Albert Heijn w produkty mięsne poszukujemy pracowników produkcyjnych.

    Praca również dla par lub grup kilkuosobowych! Bez stawki wiekowej!

    Pracę można skończyć przed świętami lub kontynuować zatrudnienie na długi czas na tym bądź innych zakładach

    Lokalizacja: Zaandam

    Zakres obowiązków:

    • Pakowanie produktów do opakowań trafiających do sklepów,
    • ważenie i kontrola jakości produktów mięsnych
    • etykietowanie opakowań

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
    • Pracowitość i pozytywne nastawienie
    • Samodzielności w pracy bez nadzoru

    Nie wymagamy znajomości języka czy prawa jazdy – jest to mile widziane!

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wypłaty płacone tygodniowo
    • Ubezpieczenie
    • Zakwaterowanie
    • Transport do pracy i z powrotem
    • Opiekę polskiego koordynatora
    • Pomoc w organizacji transportu do biura

    Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń +48 504 181 439 Marta bądź wyślij CV na adres [email protected]

    Jeśli szukasz innej oferty skontaktuj się z nami – posiadamy wiele ofert pracy w różnych sektorach – dobierzemy indywidualnie oferty do preferencji!

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen