Pakowanie owoców- praca w Holandii od zaraz

data ogłoszenia5 maja 2021
miasto ogłoszeniaVoorburg
Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! Rejon: Westland Szukasz pracy? Już nie musisz!
Zadzwoń do Dominika

    Praca przy pakowaniu owoców i warzyw

     w Holandii !!!

    Rejon: Westland

    Szukasz pracy? Już nie musisz!

    Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

    Oferujemy:

             •atrakcyjne wynagrodzenie

             •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

             •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

             •dobre warunki pracy, miłą atmosferę

             •indywidualne podejście do każdego kandydata

             •cotygodniowe wypłaty

    Zakres obowiązków:

             sortowanie i pakownie owoców i warzyw

    Wymagania:

             •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

             •odpowiedzialność, dokładność

             •zaangażowanie w powierzone obowiązki

             •chęci i motywacja do pracy

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

    "pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

    Kontakt:

    Dominika tel. +48 570 901 033 mail:[email protected]

    Karina tel. +48 570 901 913 mail: [email protected]

      Ogłoszenia

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82