PAKOWANIE KOSMETYKÓW/ROZENBURG

data ogłoszenia19 września 2021
miasto ogłoszeniaRozenburg
Cena / Stawka godzinowa:
11.50
Lekka przyjemna praca w młodym zespole.
Zadzwoń do NFA

    Pracownik magazynu/ Pakownie kosmetykow
    Dla jednego ze swoich klientów logistycznych z regionu Schiphol ( kod pocztowy miejsca pracy 1431 )
    Neutral Freight Academy BV poszukuje pracowników magazynowych z doswiadczeniem logistycznym oraz zdolnosciami analitycznymi
    DODATKI DLA KIEROWCOW
    ZMIANA: dzienna,
    Pracodawca gwarantuje:
    - zatrudnienie bezposrednio w holenderskiej agencji pracy NEUTRAL FREIGHT ACADEMY BV, specjalizujacej sie rozwiazaniami personalnymi dla sektora logistycznego.
    - umowa holenderska zgodnie z obowiazujycym cao
    * wynagrodzenie tygodniowe adekwatne do doswiadczenia i stanowiska
    - Gwarancja godzin i pracy z mozliwoscia przedluzenia kontraktu lub bezposredniej umowy z klientem NFA.
    - Kursy i szkolenia - podnoszace kwalifikacje zawodowe i niezbedne do prawidlowego wykonywania powierzonych zadan ( VOG, PMT oraz inne )
    - Zwroty za dojazdy 0,19EUR/KM
    -Stawka 11.50 brutto za godzinę
    -Dodatki zmianowe
    Opis stanowiska:
    Do twoich codziennych obowiazków nalezalo bedzie:
    • Zbieranie i pakowanie zamowien
    • Tworzenie zestawow kosmetykow zgodnie z instrukcja
    • Zidentyfikowanie uszkodzenia i brakujacych elementow;
    • Przestrzeganie wszystkich zasad magazynowych i standardowych procedur operacyjnych (SOP);
    • Odbieranie, przygotowywanie, pakowanie i etykietowanie towarów do wysylki;
    • Sprawdzanie dwukrotnie pozycji, aby zweryfikowac dokladnosc zamówien wychodzacych;
    • Wspólpraca z innymi czlonkami zespolu magazynu, aby skutecznie wykonywac przydzielone zadania.
    Wymagania:
    • Preferowane wczesniejsze doswiadczenie w magazynie;
    • Znajomosc popularnych narzedzi i sprzet magazynowego;
    • Dokladny, czujny i zorientowany na szczególy;
    • Silna etyka pracy;
    • wlasne zakwaterowanie ( jak najblizej lotniska Schiphol )
    Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez przeslanie swojego CV na adres email: [email protected]
    lub dzwoniac pod +31-20-303-6100
    W tytule prosze wpisac KOSMETYKI

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Praca Naaldwijk

      Spawacz

      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk
      miasto ogłoszeniaHoofddorp

      Praca

      Pracownik produkcji Naaldwijk