Pakowacz przypraw i orzechów – praca w Holandii od zaraz !

data ogłoszenia24 maja 2021
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Zweryfikowany użytkownik
Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep
Zadzwoń do Klaver

    Oferujemy:

    • Legalną pracę za granicą
    • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

    Wymagania:

    • elastyczność
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane prawo jazdy
    • nie wymagane doświadczenie
    • wymagane chęci i motywacja do pracy

    Zakres obowiązków:

    • Pakowanie testów na Covid 19
    • Pakowanie orzechów, przypraw
    • Order picker- magazyny z kwiatami
    • Produkcja kompozycji kwiatowych
    • Praca w magazynach

    Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

    Zadzwoń:

    Dominika tel.  ☎ +48 570 901 033 mail: [email protected]

    Susanna tel. ☎ +48 577 901 099  mail: [email protected]

    Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/

    Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

    Szukasz czegoś innego-

    Kamila  tel. +48 570 901 414 mail: [email protected]

    Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h