ORDERPICKER HOLANDIA

data ogłoszenia19 stycznia 2022
miasto ogłoszeniaRoosendaal
Cena / Stawka godzinowa:
11
PRACA HOLANDIA
Zadzwoń do Agnieszka

    Dla naszego Klienta – jednej z największych firm logistycznych w Holandii proszkujemy kandydatów na stanowisko: ORDER PICKER

    Miejsce pracy: okolice Roosendaal, Holandia

    Zadania:
    kompletowanie zamówień metodą voice-speaking i skaner (zapewniamy szkolenia )
    sortowanie i przemieszanie towaru na magazynie,
    w razie potrzeby obsługa wózka paletowego EPT,
    praca w systemie zmianowym, również w weekendy.

    Wymagania:
    mile widziane doświadczenie (nie wymagane) w pracy jako pracownik magazynowy lub/i przy realizacji zamówień
    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym!
    gotowość do pracy na zmiany, również podczas weekendu
    Oferujemy:

    zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach, gwarantowane 40h pracy tygodniowo.
    wynagrodzenie: tygodniówki, netto za 38h pracy: od 360€ (zmiany ranne i popołudniowe) od godziny 19.00 płatne 135%, plus dodatki wakacyjne i uznaniowe!
    min. 2-dniowe przeszkolenie stanowiskowe.
    możliwa praca w nadgodzinach - płatne 150%, niedziela 200%
    zakwaterowanie w domach jednorodzinnych lub w mieszkaniach, pokoje 2 os. w pełni wyposażone
    ubezpieczenie zdrowotne
    opieka polskich koordynatorów
    pomoc we wszelkich formalnościach
    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV na adres agnieszkakonektia.com lub
    zadzwonić pod nr +48 571247691

      Ogłoszenia

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen