Order picker- OD ZARAZ praca w okolicach Rotterdamu

data ogłoszenia13 grudnia 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Cena / Stawka godzinowa:
11.50 euro brutto
Zadzwoń do Renata

    Praca na magazynie z warzywami i owocami egzotycznymi przy kompletacji zamówień.

    Lokalizacja: okolice Rotterdamu

    Oferujemy:

    -Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki wakacyjne

    -Wypłaty w systemie tygodniowym

    -Ubezpieczenie

    -Zakwaterowanie zgodne z normą SNF z dostępem do wifi

    -Darmowy transport do pracy i z powrotem

    -Opiekę polskiego koordynatora

    -Pomoc w organizacji transportu do biura

    Opis stanowiska:

    -zbieranie zamówień dla klienta z użyciem wózka EPT

    -kontrola jakości kompletowanych produktów

    -przygotowanie zamówień do wysyłki

    Wymagania:

    - doświadczenie w jeździe wózkiem EPT

    - znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

    - mile widziane prawo jazdy – nie jest wymagane

    Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń +48 504 181 439 Renata

    bądź wyślij CV na adres [email protected]

    Jeśli interesują Cię inne prace magazynowe- Zadzwoń! Posiadamy wiele ofert w logistyce i produkcji.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Malarz szpachlarz Holandia

      data ogłoszenia17 października 2024
      miasto ogłoszeniaDriebergen

      Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

      Dekarz Holandia