Order picker na magazynie spożywczym-hala ciepła-14.44 euro-bez jezyka

data ogłoszenia20 sierpnia 2023
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Cena / Stawka godzinowa:
14.44
Praca na magazynie VOmaru
Zadzwoń do Aneta Knysak

    OFERUJEMY

    - terminowe wypłaty  tygodniowe

    - atrakcyjne stawki godzinowe : 12.40 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,51 dodatku ADV=14.44 euro brutto

    - dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

    - ubezpieczenie

    - transport z miejsca zakwaterowania do pracy

    - firmowe zakwaterowanie

    - opiekę polskiego koordynatora

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    - zbieranie i realizacja zamówień w systemie voick-pick holenderskim  na hali ciepłej . Pikuje się mąki , kasze, ryże makarony, napoje. Praca na dwie zmiany 6 i 14

    Wymagania

    mile widziane prawo jazdy

    znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

    zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Chcesz zacząć prace od zaraz ? wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku prac

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Załadunek/ rozładunek z EPT

      miasto ogłoszenia

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45