Order picker na dziale z nabiałem-14.08 euro brutto- bez języka

data ogłoszenia13 czerwca 2023
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Zweryfikowany użytkownik
Praca na magazynie Vomaru
Zadzwoń do Aneta Knysak

    OFERUJEMY

    - terminowe wypłaty  tygodniowe

    - atrakcyjne stawki godzinowe : 12.10 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,44 dodatku ADV

    - dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

    - ubezpieczenie

    - transport z miejsca zakwaterowania do pracy

    - firmowe zakwaterowanie

    - opiekę polskiego koordynatora

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    - Realizacja zamówień za pomocą systemu voice pick, dotyczących nabiału, jak również paletowanie towaru i inne prace produkcyjne. Panuje tutaj niska temperatura około 5 stopni. Godzina rozpoczęcia pracy to 5:30 rano.

    Praca jest na 2 zmiany 5 i 13

    Wymagania

    mile widziane prawo jazdy

    znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

    zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Chcesz zacząć prace od zaraz ? Aplikuj przez formularz lub wyślij swoje cv na [email protected]  lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku prac

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp