Order picker- magazyn z asortymentem dla zwierząt

data ogłoszenia25 listopada 2022
miasto ogłoszeniaGorinchem
Order picker- magazyn z asortymentem dla zwierząt- praca bez stawki wiekowej! EDE
Zadzwoń do Dagmara

    Ijsvogel Retail to firma specjalizująca się w dostarczaniu produktów dla zwierząt do sklepów zoologicznych oraz klientów indywidualnych.
    Praca odbywa się w systemie zmianowym, a zamówienia zbierane są za pomocą skanera.

    Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:  Order Picker

    Miejsce pracy:  Ede

    Oferujemy:

    - atrakcyjne stawki godzinowe- zakład ma ujednolicone stawki dla wszystkich osób (nie ma wiekówki!) ,

    - umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące),

    - transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem,

    - pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

    - zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi,

    - dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

    - różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).

    Zakres obowiązków:

    - zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego,

    - przygotowywanie zamówień do wysyłki,

    - przyjmowanie reklamacji.

    Wymagania:

    - znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym,

    - mile widziane prawo jazdy- nie wymagane!

    Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Dagmara bądź wyślij CV na adres [email protected]

    To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

    Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenray