Order picker dla sieci pizzeri New York Pizza

data ogłoszenia9 marca 2022
miasto ogłoszeniaAmstelveen
Cena / Stawka godzinowa:
11.46
Praca na magazynie dostarczającym produkty do sieci pizzerii New York Pizza
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Miejsce pracy: Amstelveen

    WYMAGANIA:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • chęć współpracy na minimum 3 miesiące
    • mile widziane prawo jazdy

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Praca jako order picker na dwóch działach :chłodnia i mroźnia ! Zamówienia są zbierane za pomocą skanera ręcznego

      Hala chłodna : produkty które są zbierane na tym dziale to :cola, lody, wino, przyprawy do pizzy, blachy, pudełka tekturowe, ketchupy, sosy. Temperatura ok 4 stopnie

      Mroźnia : produkty które są zbierane to zamrożone ciasta na pizze w kartonach. Temperatura ok -26 stopni

      Praca dwu zmianowa !

    OFERUJEMY:

    • - regularne wypłaty tygodniowe

      - stawka : 11.46 euro brutto

      - dodatki za pracę w soboty i niedzielę

      - pewną liczbe godzin

      - opiekę polskiego koordynatora

      - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

      - dojazd do pracy-rower lub samochód

      - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

    Jeśli zainteresowała Cię oferta- nie czekaj ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ !
    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp