OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ CNC

data ogłoszenia12 kwietnia 2023
miasto ogłoszeniaCruquius
Cena / Stawka godzinowa:
15.00
Dla naszego klienta w rejonie Amsterdamu/ Cruquius, poszukujemy operatora wycinarki laserowej
Zadzwoń do Piotr

    OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ CNC. HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

    Dla naszego klienta w rejonie Amsterdamu/ Cruquius, renomowanej firmy działającej na rynku od ponad 35 lat, zajmującej się produkcją maszyn, przenośników taśmowych, platform, wywrotnic i stołów roboczych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym,

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Twoje zadania:

    Obsługujesz wycinarkę laserową Bystronic z systemem sterowania Bystronic Fiber

    Ustawiasz maszynę wybierając odpowiedni program z biblioteki zgodnie z zamówieniem pracy

    Pracujesz z rysunkiem technicznym

    Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

    Pisanie oraz nadpisywanie programów nie jest wymagane

    Nasze oczekiwania?

    Posiadasz doświadczenie w obsłudze wycinarki laseowej Bystronic lub podobnej

    Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim

    Potraficz czytać rysunek techniczny i z nim pracować

    Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki

    Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

    Posiadanie własnego transportu będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy?

    Około € 2400,00 netto miesięcznie (pokój 1 osobowy gratis)

    Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

    Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 17:00 w piątki od 08:00 do 15:00.

    20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

    Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w cztero pokojowym mieszkaniu

    Zwrot kosztów podróży do i z pracy

    Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

    Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

    Wypłata wynagrodzenia co tydzień

    Możliwość stałego zatrudnienia

    Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

    Wyślij swoje CV na [email protected] w temacie maila LASER lub +48 537 718 896 także whatsapp

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Cena:
      13,41 EU brutto/h

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      miasto ogłoszeniaVenray