operator wtryskarki od zaraz 645 e/tyg na czysto

data ogłoszenia12 kwietnia 2023
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Cena / Stawka godzinowa:
20.00
Jesteś doświadczonym operatorem wtryskarki? Masz doświadczenie z tworzywami sztucznymi?
Zadzwoń do Piotr

    Operator wtryskarek praca w Alkmaar

    Jesteś doświadczonym operatorem wtryskarki? Masz doświadczenie z tworzywami sztucznymi? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim i szukasz stabilnej pracy na dłużej? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest dla Ciebie!

    Odpowiedz na to ogłoszenie, a jeśli jesteś tym, kogo szukamy, możesz rozpocząć pracę jako operator wtryskarki w przyszłym tygodniu! Mamy samochód służbowy i pokój jednoosobowy gotowy dla Ciebie blisko pracy. Długo będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

    Naszym klientem jest renomowana firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych technologicznie rozwiązań z tworzyw sztucznych o skomplikowanych wzorach. Specjalizują się w formowaniu wtryskowym oraz produkcji form dla przemysłu medycznego, lotniczego, obronnego i wielu innych. Opracowują własne formy i pracują ze złożonymi materiałami, takimi jak Peek (Victrex) i Pei (Ultem), z włóknami szklanymi i/lub węglowymi lub bez nich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy operatorów wtryskarek. Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 - 17:00, z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin w soboty w zależności od potrzeb klienta.

    OBOWIĄZKI:

    • Obsługujesz wtryskarkę i inne urządzenia pomocnicze do podawania surowca i odbierania wyprasek
    • Sortujesz i pakujesz półprodukty i produkty gotowe
    • Nadzorujesz i kontrolujesz prawidłowy przebieg procesu formowania
    • Kontrolujesz jakość wytwarzanych produktów
    • Zarządzasz dokumentacją technologiczną (dokumentacją produkcyjną i jakościową)
    • Nadzorujesz aparaturę sterującą monitorującą proces technologiczny
    • Dbasz o porządek w swoim miejscu pracy

    WYMAGANIA:

    • Masz doświadczenie jako operator wtryskarki
    • Wykształcenie wyższe jako operator maszyn do obróbki tworzyw sztucznych lub dziedzina pokrewna będzie dodatkowym atutem
    • Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim
    • Jesteś bystry i dokładny
    • masz prawo jazdy kat.B !

    OFERUJEMY:

    •  +/- 2790 € netto miesięcznie przy 40 godzinach pracy (+/- 645 € tygodniowo po odliczeniu pokoju jednoosobowego i podatków)
    •  Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w nadgodzinach
    • 20 płatnych dni urlopu rocznie, niewliczanych do tygodniowego wynagrodzenia
    • Pokój jednoosobowy z szybkim internetem
    • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
    • Zwrot kosztów podróży z zagranicy poprzez przepisy podatkowe
    • Opcja ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, niewliczona w tygodniowe wynagrodzenie
    • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
    • Możliwość stałego zatrudnienia
    • Twój osobisty menedżer konta, który udzieli Ci pomocy i odpowie na pytania

    cv w j.angielskim na [email protected] +48 537 718 896

      Ogłoszenia

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaVenray

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Cena:
      13,41 EU brutto/h