Operator wózka widłowego typu heftruck

data ogłoszenia29 sierpnia 2022
miasto ogłoszeniaVeldhoven
Zweryfikowany użytkownik
Cena / Stawka godzinowa:
€12,75-€13,50
Dla naszego klienta w miejscowości Veldhoven poszukujemy osoby na stanowisko operator heftruck.
Zadzwoń do Patrycja

    WYMAGANIA:

    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego
    • ważny certyfikat na wózek widłowy typu heftruck

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompletowanie zamówień
    • wewnętrzny oraz zewnętrzny transport towarów
    • przygotowywanie towarów do wysyłki
    • prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego heftruck

    OFERUJEMY:

    • stawkę pomiędzy €12,75- €13,50 w zależności od doświadczenia
    • osobno odkładane dodatki wakacyjny i urlopowy
    • zwrot kosztów dojazdu
    • pracę na jedną zmianę

    Firma zajmuje się magazynowaniem oraz dystrybucją różnych części samochodowych. Tylko na magazynie w Veldhoven firma posiada ponad 100,000 części samochodowych które mogą być odebrane zaraz po złożeniu zamówienia osobiście lub do 24 godzin w przypadku wysyłki.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij swoje CV na adres [email protected] lub skontaktuj się z Patrycją- 0613313451.

    rozliczenie podatku z Holandii

      MONTERZY, MALARZE, IZOLATORZY, OPERATORZY!PRACA NA JUŻ! NAWET 1120/TYG

      PRACA OD ZARAZ! STAWKI NETTO! HOLENDERSKA UMOWA O PRACE 400-640/TYG + ZAKWATEROWANIE, DODATKI I ...

      Cena:
      400-1120€/TYG
      data ogłoszenia06 grudnia 2022
      miasto ogłoszeniaVlodrop

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      11,54
      miasto ogłoszeniaDeurne