Operator suwnicy – prefabrykacja betonowa

data ogłoszenia13 września 2023
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
100
Operator suwnicy elementow duzych !!!
Zadzwoń do Weurk

    Operator suwnicy dużych elementów

    Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej firmie, oferujemy Ci zatrudnienie w agencji pośrednictwa pracy o ponad 26-letnim doświadczeniu.

     Poszukujemy operatora suwnicy, który będzie odpowiedzialny za przemieszczanie ładunków w pionie i poziomie.

     Zakres obowiązków:

    • załadunek i rozładunek elementów betonowych zgodnie z wytycznymi
    • przenoszenie i składanie prefabrykatów betonowych w obszarze składowania
    • sterowanie suwnicą za pomocą zdalnego sterowania z dołu lub z wysokości
    • przemieszczanie elementów o wymiarach 4mx8m
    • monitorowanie pracy suwnicy i dbanie o bezpieczeństwo
    • układanie elementów w formach wg. rysunku technicznego: cegieł, uzbrojenia, plus detali (rurki, elektryka, itd)
    • po zalaniu formy rozprowadzenie betonu
    • dodawanie styropianu/waty uzbrojeniowej

     Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze suwnicy
    • posiadanie certyfikatu na obsługę suwnicy
    • brak lęku wysokości i skłonność do pracy w zespole
    • komunikatywny język angielski lub holenderski
    • prawo jazdy kategorii B

     Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie działającej cały rok
    • zakwaterowanie
    • ubezpieczenie
    • opiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii
    • dodatek do zakwaterowania
    • możliwość rozwoju zawodowego w zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres i[email protected] z dopiskiem "Operator suwnicy elementów dużych" oraz kontakt telefoniczny pod numerem 0031 652 890 586.

      Ogłoszenia

      Pakowanie wyrobów mięsnych

      Cena:
      13.27 euro
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Pakowanie kosmetyków

      Cena:
      13.27